Farming Simulator 2013: JZD moderní doby

Preview – WoW – Wrath of the Lich King

Nejhranější, nejkomerčnější, ale také i nejvíc zabugovaný a nedodělaný titul World of Warcraft ( dále už jen WoW ) uvedl na jaře tohoto roku (pozn.: rok 2007) nový datadisk pro WoW – The Burning Crusade ( dále už jen TBC ). Všech více jak 8 miliónů platících hráčů po celém světě se tak mohli vrhnout do nových dobrodružství. Blizard si toho byl, je a všichni i vědí, že i bude vědom. Srpnově odhalený nový datadisk k WoW, je pak asi pouze začátkem.

WoW : TBC si pro nás připravil opravdovou tunu možností jak si už tak nudné obyčejné WoW zkrášlit. Spolu s miliónem questů, hyperbolou myšleno, se tak hráčum otevřela nová škála možností. Naopak hráči, kteří si nový datadisk nezakoupí přišli o své dlouho strávené hodiny příkladem u Onyxe jen kvůli vyčkávání v DPK systému na puzzle systém rozdávání zbraní, jsou tak těžce znehodnoceni. TBC úkoly tak přinesly i velký rozsah herní strategie. Postupné levelování podporovaly opravdové masy questů. K druhému průboji po světě Warcraft pak byly připraveny dvě nové rasy : Aliance přišla s Draenei a Horda posílila o Krvavé elfy. Celý rámec možností pak doplňovali možnosti letu jak na aliančních gryfonech, tak také i na wyvernech za Hordu. Když si však ušetříte, můžete se pomocí druida převtělit ve vránu, či vyskočit a proletět se i na drakovi. Samozřejmostí pak byla Blizard podpora gildů a vše jste si tak mohli užít na novém světě – Outland.

„Hráči navštívili Northrend naposled ve Warcraft III, kdy Arthas splynul s duchem Nerzhul, za účelem stát se Lich Kingem, jednou z nejmocnějších bytostí ve světě Warcraft. Arthas teď vysedává na Ledovém Trůně a povolává do boje nemrtvou armádu Scourge.”

Videoukázka ze hry WoW – Wrath of the Lich King.(03:07 minut).

If you can see this, then you might need a Flash Player upgrade or you need to install Flash Player if it's missing. Get Flash Player from Adobe.

World of Warcraft : Wrath of the Lich King se nenechá ničím, natož předchozím datadiskem WoW, zahanbit a doplní svět Warcraft o další lokaci – Northrend. Ano přichází zima, nejen zima. Northrend se nachází na sever od Azerothu, je přístupný narozdíl od Outlandu dvěma průchody a skládá se z deseti zemí. Celý datadisk je určen spíše pro levely 68 a vyšší a to kvůli opravdu nalevelovaných obludkám , které by začátečník těžko zvládl, zahrát si ale může opravdu každý. Hlavním městem pak bude podle všeho Dalaran, který obývá společenství mágů Kirin Tor. Nově pak přibude první hrdinná postava série – Death Knight. Bude dostupná zhruba od 60 levelu, už nalevelovaná a sílu by měla nejspíše těžit z run. Jak Blizzard uvádí, není to poslední hrdina WoW, můžee se těšit př.: na Blademastera a další, kteří si však ve WoW : WotLK nezahrají. Tím pádem není vyloučeno, de facto je tím spíše potvrzeno, že WoW datadisková éra rozhodně nekončí. Samozřejmě to potvrzuje moje domněnky v úvodu tohoto preview.

Celkově se pak tedy můžeme těšit na opravdu zmrzlý Northrend, kde však i lesy vzplávají a luky vzkvétají. Díky dvou začínajících lokací nebude, jako tomu bylo u TBC, nouze o free place. Novinku pak představuje rozsáhlá schopnost změnit vzhled svého bijce. Level end bude posunut z bodu 70 na 80 což přináší další dosud skryté možnosti. Dungeon expanze je pak samozřejmostí. Novou profesi představuje Inscription. K dispozici dostaneme nové letácí mounty, budeme bojovat proti novým rasám žijícím v Northrendu a konečně užijeme si ničím nefalšovaný a z trojky Warcraftu dobře známý příběh, plný fantazie. Grafika nepřekvapivě zůstává skoro stejná, překvapí snad jen doladěná zvuková kulisa, ale tyto nedodělky hráčům opravdu nevadí a Blizzard si je toho vědom. Proč by totiž i nadále vydával další a další WoWy ? Protože svět Warcraftu je hlavně o dvou faktorech, když však připočtu datadisk Wrath of the Lich King, musím mluvit o třech podstatných věcech – Horda, Aliance a rok 2008 !

zdroj: Recenzeher.eu

Share and Enjoy:
 • Print
 • email
 • PDF
 • Add to favorites
 • del.icio.us
 • Digg
 • Facebook
 • Google Bookmarks
 • LinkedIn
 • Twitter

2 komentářů »

 • Terrific
  dne 5. 1. 2011 v 18.30

  Tak jako takhle…TBC je opravdu dobre ale zase neni rozsireno o Northrend..Ten se ale zase na WoWku seka(vsem kteri to hraji..aspon na ceskych serverech.Podle me je vyhodne si zkusit LKcko a jestli pojede dobre tak si ho nechat..

 • petr
  dne 22. 9. 2011 v 13.41

  hele ja vam jako reknu ze ten vas server je opravdu na hovno ale ted nak 2 dny nehraju wow a opravdu uz me to sere a nechci byt sprosty jako opravdu stim neco udelejte

RSS kanál pro komentáře na tento příspěvek. TrackBack URL

Napsat komentář